Pakkumised

Harjumaa, Saue vald, Kaasiku, Kiire 8

Olemas kehtiv hindamisakt summale 268 000 eurot, mida saab soovi korral panga jaoks kasutada ja näitab maja on hinda väärt!

Müüa uus ning väga ökonoomne nelja toaga maja Laitse keskuses, Tallinnast 15 minuti kaugusel (kesklinna 30-40 minutit).

Tegemist on kiiresti areneva piirkonnaga, värskelt rajati valgustatud kergliiklustee ja kiire internetiühendus, kinnistuni ligipääs korralikult asfaltteelt.

Väga hea transpordiühendus kesklinna ja teiste piirkondadega kasutades rongi, mille peatus asub majast ca 1,5 km kaugusel. Samas raadiuses on ka pood.

Planeering hästi läbimõeldud ning praktiline, ei ole kasutut ruumi. Ilmakaarte suhtes hea asetus, suured aknad ja 50 m2 suurune terrass jäävad lõunapoolsesse külge, et oleks võimalik nautida päikest. Hoov on privaatne tänu kõrgele elupuu hekile. Kinnistu juurde kuulub ka 100 m2 kiviplats autode parkimiseks.

Maja on ehitatud väga soojapidavast termoplokist (150 mm EPS väljas, keskel valatud 120 mm betooni, mis muudab maja väga tugevaks ning vastupidavaks ja sees täiendavalt 150 mm EPS soojustus), kolmekordse klaaspaketiga aknad. Avarust annavad ka 2,75 m kõrged laed.

Kütteks vesi põrandaküte, mis tuleb ökonoomse õhk-vesi süsteemi pealt. Kaasaegne soojustagastusega ventilatsioon.

Võimalus paigaldada elutuppa kamin või katusele soovikorral päikesepaneele (olemas elektriliitumine 3 x 25 amprit), lihtsalt saab korraldada ka elektriauto laadimiskoha.

Kinnistu on ümbritsetud piirdeaiaga, autoväravad puldist mootoriga avatavad.

Maja dokumentatsioon korrektne - kasutusluba taotlemisel (sisaldub hinnas).

Vastavalt detailplaneeringule võib krundil olla 1 elamu + 1 abihoone. Kinnistu maksimaalne ehitusalune pind on 180m2, millest elamu katab ära 125,5m2. Seega on tulevikus võimalus juurde teha veel üks lisahoone (saunamaja, aiamaja, grillmaja, külalistemaja vms).

Naabruses paikneb Laitse Graniitvilla, Laitse Rallypark, Laitse Loss/restoran, Ruila hobusetallid ja põhikool. Laitses on lasteaed, 2 poodi, mitmed mänguväljakud lastele jms.

Kasutage võimalust ja omandage uus valmis eramaja rahulikus elukeskkonnas ja piisavalt lähedal linnale!

NB! Võib pakkuda sissemakseks olemasolevat kinnisvara. Võimalik kokku leppida, et müügihinnas sisalduks köögimööbel.
  • 259000 € 2072 €/m2